AKTUALITY

Od 6.10. máme na hradecké prodejně JPsportservis otevřeno i v sobotu, a to od 9 do 12 hod. A je tu z čeho vybírat! Budeme se na Vás těšit.

Zítřek je poslední oficiální den, kdy nás můžete na hradecké prodejně navštívit ve standardní otevírací době. Od pátku 30. března je prodejna na letní sezónu uzavřena. K letnímu spánku se ale neukládáme, takže pokud budete něco nutně potřebovat, je možné se domluvit na osobní návštěvě.

Vážení zákazníci, počínaje tímto týdnem bude na prodejně JPsportservis v Hradci Králové v sobotu zavřeno. Moc rádi Vás uvidíme v úterý až pátek 10 - 18 hod.

POZOR!!! Již tuto neděli 17.12. si mladí závodníci poměří síly na Stohu ve Špindlerově Mlýně v rámci seriálu Stöckli CUP. Na místě bude i Stöckli TESTCENTRUM se závodními modely, které bude na místě možno vyzkoušet.

Už tento pátek zahajujeme provoz ve špindlerovské prodejně STÖCKLI ŠPINDL. Můžete nás navštívit v pátek 16 - 19, v sobotu 12 - 19 nebo v neděli 12 - 16. V sobotu na Vás budeme čekat nejen my, ale i nějaké to drobné občerstvení.