ALLROUND

Otree  |  Otree Motion  |  Axis Pro  |  Axis Motion 

OBLOUK ZA OBLOUKEM JE JEDEN SPORTOVNÍ ZÁŽITEK. Naše univerzální modely kombinují agilní jízdní vlastnosti a elegantní design. Jsou určeny pro milovníky precizních oblouků na dlouhých bílých svazích. Naši tvůrci lyží používají pouze ušlechtilé materiály. V každém párů lyží tak dál žije tradice výroby lyží Stöckli.  

OTREE

ALLROUND LYŽE

Udržitelnost se setkává s inovací. Již známé a prověřené materiály jako jsou bambus a přírodní kaučuk jsou doplněny o ušlechtilý kov a břidlici. Tato elegantní lyže se vyznačuje jednoduchou ovladatelností a skvělou pružností. Ať už na sjezdovce, nebo při Après-Ski: Zcela nepřehlédnutelné.

OTREE MOTION

DÁMSKÁ ALLROUND LYŽE

Minimum-Maximum-Princip dokáže nadchnout: S lyžemi Stöckli Otree Motion dostáváte vysoký výkon za vynaložení malého úsilí. Tyto lyže nabízejí maximální komfort na sjezdovce. Přesně tak, aby jste si užili krásně uvolněný den na lyžích. Jízdní vlastnosti Vás přesvědčí stejně tak jako ušlechtilý vzhled.  

AXIS PRO

ALLROUND LYŽE

Uvolněné oblouky, nebo razantní sjezdy - univerzální lyže Axis Pro spojuje oba světy. Její všestrannost z ní dělá bezstarostnou lyži a vhání do očí slzy radosti sportovním, ale i pohodovým lyžařům. 

AXIS MOTION

DÁMSKÁ ALLROUND LYŽE

It's Lady's Day! Dámám to na lyžích AXIS Motion vždy skvěle šluší. Základem sendvičové konstrukce této lyže je dřevěné jádro z lehkých materiálů. Výsledkem je zážitková lyže, na které můžete krájet svoje carvingové oblouky do každého povrchu s minimálním vynaložením fyzických sil. Pro oko je zde velmi atraktivní design.