ALLROUND

Otree  |  Otree Motion  |  Axis Pro  |  Axis Motion 

Agilní jízdní vlastnosti a moderní design. Tím se vyznačují naše allround-modely. Je možno si užít den na lyžích od rána až do večera. Naši konstruktéři lyží používají kvalitní materiály a tím zaručují, že je každý model lyží uzpůsoben potřebám zákazníků. 

OTREE

ALLROUND LYŽE

Exklusivní design. Inovativní konstrukce. Žula a ušlechtilý kov na povrchu i bočnice z bambusových vláken přitahují vždy pozornost okolí. Elegantní univerzálka se vyznačuje snadným a pohodlným ovládáním. Na sjezdovce i při Après-Ski - vždy v centru pozornosti. 

OTREE MOTION

DÁMSKÁ ALLROUND LYŽE

Elegantní tvarem i výkonem. Exkluzivní designem. Ušlechtilé materiály jako jsou kov, žula či bambusová vlákna činí z této lyže absolutní střed pozornosti. I bez velké námahy je možno si skvěle užít den na lyžích. Přesvědčivé jízdní vlastnosti a ušlechtilý design jsou typickými znaky jedinečné lyže O Tree Motion. 

AXIS PRO

ALLROUND LYŽE

Její DNA: stabilní a komfortní. Její krédo: carving bez hranic. Tak se dá popsat nejlépe lyže Axis Pro. Tato lyže se vyznačuje naprosto jednoduchým ovládáním. Jedno, zda uvolněné oblouky, nebo rychlé sjezdy, krojené zatáčky, nebo jen vykružování - Axis Pro svým charakterem podporuje všechny záměry. Tak se stává z každého dne na lyžích nezapomenutelný zážitek.  

AXIS MOTION

DÁMSKÁ ALLROUND LYŽE

Elegantní, skromná a sportovní. To je lyže Axis Motion. Technologie Softflex propůjčuje této lyži hravou lehkost. A díky svojí sportovní, ale lehké konstrukci zvládá uvolněně a bez námahy každou sjezdovku. Lyže pro požitkářky.