SYSTÉM DESKA & VÁZÁNÍ

WRT


VYROBENO PRO MAXIMÁLNÍ RYCHLOST A NEJVYŠŠÍ STABILITU

Ve Světovém poháru je nejvyšší prioritou výkon. Řada WRT Line má působivě hladkou, tichou, stabilní jízdu a maximální zrychlení. K dispozici je řada kombinací desek a vazání.

SRT

NAVRŽENO PRO NEJVYŠŠÍ NÁROKY

Vázání Stöckli Racing Team představuje absolutní sílu, špičkový výkon a neuvěřitelnou lehkost. Podle vašich preferencí jsou k dispozici dvě různé desky s integrovaným systémem Freeflex: SRT Carbon nebo SRT Speed.


SPORT & COMFORT


NAVRŽENO PRO VŠESTRANNOST

Sportovní, pohodlné a bezpečné. To je charakteristika vázání MC 12 a MC 11. S odpovídající deskou toto nastavení nabízí zejména jednu věc: plynulý výkon. Díky vázání MC 12 a desce MC Freeflex je zážitek samozřejmostí. Pokud hledáte menší váhu a vyšší výkon, pak je model vázání MC 11 s deskou MC D20 tou správnou volbou.

MOUNTAIN


NAVRŽENO PRO ALLMOUNTAIN

Ať už perfektně upravené sjezdovky nebo zasněžené sjezdovky mimo sjezdovku: S vázáním XM 13 je výkon v každé situaci na místě. Trochu širší deska XM umožňuje ideální přenos síly u našich lyží All Mountain a Freeride. Výsledkem je dokonalé přizpůsobení vázání - ať už jde o alpské, turistické nebo Grip Walk podrážky.

KIDS


NAVRŽENO PRO BEZPEČÍ A LEHKOST

V Kids Line čekají na nejmladší lyžaře dvě zcela nová vázání. Nejnovější vázání jsou působivá díky technologii Grip Walk, snížení hmotnosti desek a vázání o 30%, plus nový systém zarážek, který snižuje úsilí při vstupu o 50%. Díky tomu jsou optimální požadavky na vytváření nezapomenutelných lyžařských dnů i pro ty malé.

  • Jak fungují jednotlivé systémy vázání se můžete podívat ve videu.
  • V nastavení videa lze přepnout i na české titulky.