FREERIDE | TOUR

Stormrider 105   |   Stormrider 95

Stormrider 88  |  Stormrider 85 Motion   |   EDGE 88

SJEZDOVKY JSOU LOŇSKÝ SNÍH. Panenské svahy a odlehlé horské krajiny. A zde uprostřed: Vy a Vaše lyže Stöckli-Stormrider. Ideální a spolehlivý průvodce v prašanu. Užívejte si své skitůrové, nebo freeridové dobrudružství s jednou z nejinovativnějších lyží světa. Ať již s perfektní stopou a velkým vztlakem, nebo odlehčenou verzí: Na lyžích Stormrider Vám leží hory u nohou.

STORMRIDER 105

LYŽE NA FREERIDE

Lyže Stormrider 105 uposlechne okamžitě každý rozkaz. Vario Racing Technologie podporuje snadné ovládání a přesnou kontrolu a garantuje velkou stabilitu v rychlých sjezdech a odvážných driftech. Se svojí šířkou pod botou 105mm je to ideální lyže pro prakticky každý terén. Tak vzhůru do hor!

STORMRIDER 95

LYŽE NA FREERIDE/TOURING

Náročný terén? Měnící se sněhové podmínky? Pro lyži Stormrider 95 žádný problém. Spolehněte se na její skvělou konstrukci a vynikající kvalitu: vysoká torzní tuhost díky technologii TiTec, jakož i velká stabilita při nízké hmotnosti. A k tomu se přidává Powder Rocker pro nutný vztlak a přímo potistěný titanalový povrch s ,,COOL'' designem. Svoboda volá - slyšíte?

STORMRIDER 88

LYŽE NA FREETOURING

Největší univerzálka mezi freeridovými lyžemi exceluje svojí novou konstrukcí bočnic. Bočnice z Polywalu se vyznačují 10x vyší odolností proti nárazu, aniž by ztratily svoje tlumící schopnosti. Osvědčená konstrukce a Powder Rocker nabízejí skvělého průvodce při jízdě prašanem i namáhavých výstupech. 

STORMRIDER 85 MOTION

DÁMSKÁ LYŽE NA FREETOURING

Speciální dámská freeridová lyže přesvědčuje skvělým vztlakem mimo upravené sjezdovky. Léhké jádro z kombinace balsa/pachaka garantuje, že i po náročném výstupu nejsou zdaleka vyčerpány všechny fyzické rezervy tak, aby si bylo možno užívat i při sjezdu. Svým sportovním charakterem a výkonem přesvědčí i na upravené sjezdovce.  

EDGE 88

LYŽE NA SKITOURING

Nejlepší přítel horského vůdce. Hollow-Titec Technologie, nové Super Light Core i speciální Light Touring hrany tvoří z Edge lehkou skitůrovou lyži. Díky inovativní sendvičové technologii nabízí Edge skvělý výkon cestou vzhůru i zpět do údolí. Díky jedinečnému profrézování paty lyže zůstanou stoupací pásy přesně na svém místě i v extrémních situacích.