FREERIDE | TOUR

Stormrider 105   |   Stormrider 95

Stormrider 88  |  Stormrider 85 Motion   |   EDGE 88   |   EDGE 100

Dechberoucí horské scenérie, nedotknuté prašanové svahy a tam Vy s lyžemi Stormrider od Stöckli. Naše modely lyží Stormrider jsou ideálními a věrnými průvodci v hlubokém sněhu. Skvěle drží stopu, mají velký vztlak a super lehkou konstrukci. S lyžemi Stormrider Vám leží hory u nohou. A proto: Vzhůru z kopce, užít si dobrodružství v přírodě. 

STORMRIDER 105

LYŽE NA FREERIDE

Hlavou v oblacích, nohama na zemi. Stormrider 105, to je freeriding na nové úrovni! Lyže poskytují maximální stabilitu a perfektní vztlak. Nově zabudované bočnice z Polywallu jsou 10x odolnější a, ve srovnání s tradičně používanými bočnicemi, lépe vsazeny do lyží. Tak naskoč a jeď! 

STORMRIDER 95

LYŽE NA FREERIDE/TOURING

Nemůžeš si koupit štěstí, ale můžeš si koupit Stormrider 95! Lehká freeridová lyže pro náročný terén a měnící se sněhové podmínky. Díky jejím kvalitám, kde je nutno zmínit třeba Polywall bočnice pro větší odolnost proti nárazům, nebo TiTec-Technologie pro větší stabilitu a torzní tuhost, se stává každý sjezd ve volném terénu nazapomenutelným zážitkem. A nyní zbývá už jen vyrazit! 

STORMRIDER 88

LYŽE NA FREETOURING

Největší univerzálka mezi freeridovými lyžemi exceluje svojí novou konstrukcí bočnic. Bočnice z Polywalu se vyznačují 10x vyší odolností proti nárazu, aniž by ztratily svoje tlumící schopnosti. Osvědčená konstrukce a Powder Rocker nabízejí skvělého průvodce při jízdě prašanem i namáhavých výstupech. 

STORMRIDER 85 MOTION

DÁMSKÁ LYŽE NA FREETOURING

Speciální dámská freeridová lyže přesvědčí perfektním vztlakem ve volném terénu. Lehké dřevěné jádro z kombinace balsa-pachaco dokáže uspořit dostatek sil během výstupu pro následující sjezd. Díky svému sportovnímu charakteru přesvědčí i na sjezdovce. 

EDGE 88

LYŽE NA SKITOURING

Nejlepší přítel horského průvodce. Hollow-Titec Technology, nové Super Light Core i speciální Light Touring Edge hrany jsou charakteristickými znaky této lehké skitourové lyže. Díky inovativní sandwichové technologii nabízí EDGE 88 skvělý mix vlastností pro výstup i sjezd. Díky speciálnímu profrézování paty lyže zůstane na lyžích pevně držet stoupací pás i v extrémních situacích. 

EDGE 100

LYŽE NA SKITOURING

Nízká hmotnost, top výkon. Díky vestavěným technologiím Light-Core, Super-Light-Edge, Thin Glass Laminate, je tato skitourová lyže spolehlivým průvodcem pro všechny typy výstupů a sjezdů mimo sjezdovku. Odolné bočnice z Polywallu a frézovaná pata lyže Touring Tail pro perfektní držení stoupacích pásů doplňují technické inovace. Jako skitourová speciálka nabízí stabilní jízdní vlastnosti a torzní tuhost při zachování nízké hmotnosti.