Vážení zákazníci, ačkoliv musíme prodejnu od 22.10. uzavřít, kancelář jede bez omezení dál. Pokud máte jakékoliv poptávky, dotazy, tužby, přání... neváhejte nás kontaktovat. Budeme se snažit vám vyjít maximálně vstříc.

+420 602 500 633   |   +420 733 536 705

LUIS TRENKER

Luis Trenker, je lifestylová značka založená v roce 1995 bratry Michim a Hansjörgem Klemerovými v italském Bolzanu. Filozofie značky byla inspirována životním stylem jihotyrolské legendy, horolezce, herce a režiséra Luise Trenkera, jehož jméno se stalo synonymem pro horské dobrodružství, svobodu a cestu na vrchol. Design produktů se odráží od dědictví tradiční alpské módy předávané z generace na generaci. Designérský tým se opírá o původní střihy, materiály, vzory a detaily, a zakládá si na používání přírodních materiálů. 

Luis Trenker propojuje tradiční s moderním, a vytváří tak jedinečný alpský životní styl. Značka zahrnuje lifestylovou módní kolekci Luis Trenker a zimní outdoorovou kolekci Luis Trenker BERG. Nechybí však ani boty a doplňky, jako jsou pásky, šály, čepice a kravaty. 
TECHNICKÉ INFORMACE

  • materiály
  • péče a prací pokyny
  • velikostní tabulky

Pro více informací nám můžete napsat

nebo navštivte oficiální stránky firmy LUIS TRENKER