RACING

Laser GS  |  Laser SL  |  Laser SC  |   Laser AR   |  Laser SX  |  Laser CX  |  Laser AX  |  Laser MX

LYŽE PRO NEJVYŠŠÍ AMBICE. Absolutní výkon, maximální rychlost a čistá radost z lyžování jsou v těchto modelech lyží předprogramovány. Poznatky a inovace ze závodního lyžování ovlivňují modely lyží řady Laser a jsou odpovědné za absolutní lyžařské zážitky na sjezdovce. Pro razanci dní na lyžích, na které se nazapomíná.

LASER GS

LYŽE NA OBŘÍ SLALOM

Lyže pro vysoké tempo, precizní vedení oblouků a maximální zrychlení. S know-how získaným ve Světovém poháru vyvinutá pro střední až dlouhé oblouky. Přítomná Vario-Racing-Technology umožňuje citlivé zahájení oblouku a díky technologii Full-Edge-Contact vzniká prodloužená kontaktní plocha v průběhu oblouku, což se projeví vynikající kontrolou a precizností v jízdě. 

LASER SL

LYŽE NA SLALOM

Dynamika a perfekce. Agilita a grip. Citlivé zahájení oblouku s pomocí Vario-Racing-Technology, osvědčené ve Světovém poháru, vynikající grip hran díky technologii Full-Edge-Contact dělají z této lyže i na strmém terénu slalomového specialistu. Milovníci krátkých oblouků si zde přijdou zaručeně na své. 

LASER SC

RACE CARVER

Váš perfektní sportovní společník pro dny na sjezdovkách. Nezáleží jestli strmá nebo rovinatá sjezdovka, tvrdý nebo měkký povrch, rychlá nebo pomalá jízda. Tento all-rounder byl navržen pro všechno. Zaručuje maximální výkon a zábavu. Použité technologie dělají z této lyže sportovního krasavce pro každou situaci.

LASER AR

ALLMOUNTAIN LYŽE

Je jedno, co přijde. Tato lyže je skvělá pro každý kopec. Naprosto hravě zvládá sjezdovku i volný terén. Laser AR se vyznačuje přednostně svým lehkým jádrem a hranami. Kombinace široké špice a lehkého rockeru umožňuje lyži Laser AR optimální grip v oblouku a hravé elegantní změny směru. 

LASER SX

SKI CROSS

Laser SX se Vám bude líbit. Kombinace inovativního tvaru špice a technologie Turtle Shell Racing dělá tento úspěšný model ještě stabilnější, a tím i preciznější v rychlých obloucích. V únavě se s ním dá pohodlně a kontrolovaně sjíždět na hranách do údolí. 

LASER CX

SLALOM CARVER

Díky změněnému tvaru špice zahajuje tato sportovní univerzálka oblouk ještě rychleji a přesvědčí Vás i technologií Turtle Shell Racing, která zaručuje stabilitu ve všech situacích, aniž by byl omezen její hravý charakter. Skvěle se dokáže přizpůsobit změnám rytmu mezi krátkými a dlouhými oblouky. 

LASER AX

ALLMOUNTAIN LYŽE

Ráno si užívat čerstvý prašan, a odpoledne ostře řezané oblouky na sjezdovce. Přepracovaná Laser AX s adaptivní FEC technologií to umožňuje. Čím více přidáte tlaku do oblouku, tím víc se zmenšuje rocker a zvětšuje kontaktní plocha ve sněhu. Technologie Light Core propůjčuje Laser AX více agility při zachování vynikající stability. 

LASER MX

DÁMSKÝ SPORT CARVER

První lyže řady Laser koncipovaná jako výlučně dámská lyže. Při vývoji této lyže úzce spolupracovali naši vývojoví specialisté s Tinou Maze. Nízká hmotnost díky technologii Light Core, perfektně vyladěná geometrie v kombinaci s kratšími dámskými délkami propůjčují lyži Laser MX přesně ty správné vlastnosti, které Vás na sjezdovce opravdu přesvědčí. Hravě jednoduché ovládnání doplňuje typické kvality řady Laser.