,,NEJVYŠŠÍ VÝKON, DÍKY NAŠEMU SMYSLU PRO DETAIL"

Lyže Stöckli jsou jedinečné kousky vyrobené z prvotřídních materiálů, jako je dřevo, bambus nebo uhlíkové vlákno, vyráběné ručně v srdci Švýcarska. Naši spolupracovníci ve výrobním závodě v Malters poblíž Luzernu dokončují každý krok výroby sami. To vytváří nejlepší základ pro náš mezinárodní úspěch a pro potěšení z lyžování, které zažijete v každé jízdě.

80 LET SILNÉHO KNOW-HOW

Stöckli je švýcarská značka založená truhlářem Josephem Stöckli v roce 1935. Výrobní závod v Malters byl uveden do provozu v roce 1986. Společnost Stöckli Swiss Sports AG prodává každý rok 60 000 párů lyží. S 80 lety odborných znalostí a neustálým zaváděním inovativních nápadů od úspěšných závodních a vývojových oddělení zaručuje Stöckli rozsáhlou kolekci, která uspokojí potřeby každého lyžaře.


SWISS PERFECTION

Naše vášeň je patrná v DNA každé ručně vyrobené lyži. Pokud jde o kvalitu, materiály nebo výkon, nedochází k žádným kompromisům. To vyžaduje hodně pečlivou a detailní práci rukou.LYŽE, DESKA A VÁZÁNÍ - PŘESNĚ DLE VAŠÍ POTŘEBY

Správná lyže je jen jeden prvek, klíčová je také deska a vhodné vázání. Protože: V závislosti na vybraném vázání a desce pocítíte největší rozdíly, pokud jde o výkon. Proto ve společnosti Stöckli nabízíme různá nastavení vázání desek, která zcela splňují vaše individuální preference.IDENTICKÉ VÝROBNÍ POSTUPY JAKO U LYŽÍ PRO SVĚTOVÝ POHÁR

Závodní lyže Stöckli jsou vyráběny pomocí stejných postupů jako naše maloobchodní lyže. Z tohoto důvodu si každý spotřebitel, který nakupuje v maloobchodě, najde stejné lyže Stöckli, jaké používají Marco Odermatt, Julia Mancuso, Viktoria Rebensburg nebo Fanny Smith. Pokud jde o základní konstrukci, na lyžích se nic neliší!


PRO PERFEKTNÍ OBLOUKY

TIPY OD STÖCKLI JAK SPRÁVNĚ PEČOVAT O LYŽE