.

FIS RACING

Laser DH/SG   |   Laser WRT ST   |   Laser GS FIS   |   Laser SL FIS   |   Laser SX FIS


Kdo se chce ve Světovém poháru umisťovat skutečně vepředu, potřebuje absolutně špičkový materiál. Stöckli konstruuje a vyrábí modely řady FIS Racing pro olympijské vítěze a mistry světa. Lyže značky Stöckli se již od roku 1994 učástní prestižního seriálu závodů o Světový pohár FIS a patří mezi úspěšné značky. Inovativní technologie a jemná ruční práce stojí za rozhodující setinou sekundy.   

LASER DH/SG

WORLD CUP LYŽE NA SJEZD A SUPER-G

Vyrobeno pro závodní lyžování. Vpřed! Nejlepší časy jsou zde proto, aby mohly být překonány. WRTDH/SG zdolávají bravurně nejtěžší sjezdovky světa. Do jejich vývoje jsou zapracovány nejnovější poznatky umění stavby lyží. Velmi stabilní koncepce lyže vede k vysoké základní rychlosti. Trénujte, ať jste fit. WRT - DH/SG jsou již připraveny. 

LASER WRT ST

WORLD CUP LYŽE NA STŘEDNÍ OBLOUK

WRT: Worldcup Racing Team. To vlastně již mluví za vše. Tato lyže spojuje silné stránky slalomky a obřačky. Agilita se potkává se stabilitou. Výsledkem je obračka pro krátký oblouk. V setu s deskou STO R - plate a vázáním R-16 jsou vytvořeny předpoklady pro zvládnutí náročně postavených tratí a vítězství v závodech. 

LASER GS FIS

WORLD CUP LYŽE NA OBŘÍ SLALOM

Nejlepší zkušenosti za 20 let působení ve Světovém Poháru byly vloženy do LASER GS FIS. Obřačka určená vítězům - schválena FIS. Technologie VRT (Vario Racing Technology) zajišťuje skvělou kontrolu lyží a harmonické zahájení oblouku. 

LASER SL FIS

WORLD CUP LYŽE NA SLALOM

Absolutní přesnost a přímé zahájení oblouku - to jsou povinnosti lyžaře mezi slalomovými branami. Jedinečná manévrovatelnost, silná přilnavost a vynikající kontrola - to jsou LASER SL FIS

LASER SX FIS

WORLD CUP LYŽE NA SKIKROS

Rychlost, zatáčky, velké skoky - to je domácí prostředí LASER SX FIS. Umožňují ty nejrychlejší změny směru a absolutní jistotu ve skocích. Pravidelně na stupních vítězů ve Světovém Poháru SX.