FIS RACING

Laser DH/SG   |   Laser WRT ST   |   Laser GS FIS   |   Laser SL FIS   |   Laser SX FIS


Kdo se chce ve Světovém poháru umisťovat skutečně vepředu, potřebuje absolutně špičkový materiál. Stöckli konstruuje a vyrábí modely řady FIS Racing pro olympijské vítěze a mistry světa. Lyže značky Stöckli se již od roku 1994 učástní prestižního seriálu závodů o Světový pohár FIS a patří mezi úspěšné značky. Inovativní technologie a jemná ruční práce stojí za rozhodující setinou sekundy.   

WRT DH/SG FIS

WORLD CUP LYŽE NA SJEZD A SUPER-G

Vyrobeno pro závodní lyžování. Go! Nejlepší časy jsou zde pro jejich překonání. Modely WRT - DH&SG bravurně zvládají nejtěžší sjezdovky světa. Žádný div, když do nich neustále proudí nejnovější poznatky umění stavby lyží. Lyže jsou od základu koncipovány jako extra stabilní, což vede k vyšší základní rychlosti. Trénujte, posilujte, buďte fit. Modely WRT - DH&SG jsou připraveny. 

WRT ST

WORLD CUP LYŽE NA STŘEDNÍ OBLOUK

WRT: Worldcup Racing Team. To již mluví za vše. Tato lyže propojuje silné stránky slalomky a obřačky. Setkání agility se stabilitou. Výsledkem je "obřačka" pro krátké a střední oblouky, která zaujme každého fanouška závodního stylu jízdy. V balíčku s deskou WRT R-Speed a vázáním WRT-12 jsou splněny rámcové požadavky pro pocity mistra světa. 

BEZ VÁZÁNÍ | 25.990,- Kč

WRT 12  |  33.790,- Kč

SRT CARBON D20  |  37.690,- Kč

WRT GS FIS

WORLD CUP LYŽE NA OBŘÍ SLALOM

Potvrzeno: závodní mašina z produkce továrny Stöckli. Vybavena nejnovějšími poznatky ze Světového poháru splňuje WRT GS FIS všechna kritéria pro překonání rekordů. Maximální stabilita, enormní klid při jízdě, blesková schopnost reakce a extrémní zrychlení z oblouku jsou této "obřačce" vlastní. WRT GS FIS stojí ve startovací brance, aby dosáhla nejlepšího času. Tak na co ještě čekáte?

WRT SL FIS

WORLD CUP LYŽE NA SLALOM

Expert na slalom každým coulem. Nekompromisní obratnost, prvotřídní přenos síly a maximální grip patří ke standartnímu vybavení lyže WRT SL FIS. Je spolehlivým partnerem v rozhodujících setinách sekundy a postará se o prvotřídní závodní okamžiky. Tak kde jsou stupně vítězů? 

WRT SX FIS

WORLD CUP LYŽE NA SKIKROS

Jedovatý není pouze zelený design, ale i bitvy na tratích, kde je Laser SX FIS spolehlivým partnerem. Agilní a stabilní "kroska" není vybavena pouze pro dlouhé a vysoké skoky. Díky speciálnímu tvaru špice jste již na startu v té nejlepší pozici.