CÉBÉ

,,PURE ADRENALINE"

Vítejte na oficiálních stránkách CÉBÉ pro Česko a Slovensko, kde přinášíme špičkové sportovní a outdoor brýle a helmy pro nadšence do outdoorových aktivit s důrazem na kvalitu a výkon.

CÉBÉ již 130 let chrání to, čemu se říká the Cébé® Zone: hlava a oči sportovců a outdoorových nadšenců s jedinečným cílem: umožnit jim splynout se svým prostředím, znásobit jejich pocity tak, aby vše bylo ČISTÝ ADRENALIN. Za posledních 130 let jsme proto kladli velký důraz na to, že můžete žít v harmonii s horami,
lesem a městem tím, že si chráníme nejen hlavu a oči, ale také si toho prostoru vážíme.

proč si vybrat cébé?

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Naše produkty jsou vyrobeny s důrazem na špičkovou kvalitu materiálů a technologií.

ochrana a pohodlí

CÉBÉ poskytují vynikající ochranu a pohodlí během každého sportovního zážitku.

moderní design

Stylový design spojený s moderními technologiemi - to je to, co odlišuje CÉBÉ od ostatních.

podmínky údržby pro výrobky cébé


jak výrobky používat?


Lyžařské helmy

Lyžařské přilby Cébé jsou navrženy tak, aby nabízely optimální ochranu hlavy při vašich lyžařských a snowboardových aktivitách. Nepoužívejte lyžařskou helmu Cébé k žádné jiné činnosti (jako jsou motoristické aktivity, cyklistika, pozemní hokej...).

Nošení přilby pomáhá snižovat závažnost potenciálních poranění hlavy díky její schopnosti tlumit nárazy a ochraně, kterou nabízí proti jakémukoli typu předmětu. Po prudkém nárazu by se přilba neměla používat, i když není viditelně poškozena. Poté, co absorbuje energii nárazu, aby se snížila její síla, nebude absorbovat další náraz tak účinně.

Přilba by měla být správně umístěna na hlavě, aby chránila čelo a přitom ponechala krk volný. Nastavitelná helma by měla odpovídat vaší hlavě. Pásky pod bradou by měly být těsné, ale ne příliš těsné a systém zapínání by měl být uzavřený.

Lyžařské brýle

Brýle Cébé jsou navrženy tak, aby poskytovaly ochranu proti sněhu, slunci, větru a chladu při zimních sportech. Nepoužívejte na silnici ani za jízdy.

Abyste se vyhnuli zamlžování:

  • Otřete obrazovku měkkým hadříkem a také obličej
  • Jakmile máte masku nasazenou, nezakrývejte větrací otvory

sluneční brýle

Sluneční brýle chrání oči před škodlivými a nepříjemnými účinky slunečních paprsků. Připomínáme, že sluneční brýle nejsou vhodné pro řízení za šera nebo v noci, ani pro ochranu zraku před mechanickými nárazy, ani pro přímé pozorování slunce, ani pro ochranu před umělými zdroji světla (např.

Při nošení brýlí buďte opatrní, abyste je sundali z obličeje držením za obě paže.