získejte svůj dokonalý vzhled!

nakupovat textil

velikostní tabulky

o stöckli

výroba

historie

ze světa stöckli

marco odermatt to zase dokázal!

Marco Odermatt je dominantní silou v alpském lyžování a prokázal to s dalším vítězstvím v celkovém pořadí Světového poháru a malých glóbech za super-G a obří slalom. Letos přidal další peříčko na svou příď, když se také poprvé dostal na první místo v celkovém pořadí ve sjezdu. „Skutečnost, že jsem to dokázala i ve sjezdu, je neuvěřitelná. Nyní mohu tuto trofej vyvěsit i doma,“ řekl Odermatt v Saalbachu. Výrobce lyží Stöckli je na Odermatta hrdý také proto, že do Malters přivezl první mužský sjezdový křišťálový glóbus.

4 křišťálový glóbus v Sx pro Marielle Thompson 

Další sportovec Stöckli zakončil sezónu 2023/24 ziskem křišťálového glóbu. Jednatřicetiletá Kanaďanka Marielle Thompsonová skončila v čele žebříčku počtvrté poté, co se jí to povedlo také v letech 2012, 2014 a 2017. Thompsonová vyhrála šest ze 16 závodů, kterých se zúčastnila, a s výjimkou jednoho závodu (Reiteralm ), se vždy kvalifikovala do velkého, nebo malého finále. "Je zvláštní vyhrát čtvrtý křišťálový glóbus," řekla Thompson po posledním závodě sezóny v Idre (SWE). "Je to opravdu privilegium soutěžit proti těmto skvělým konkurentům a znamená to pro mě hodně, že jsem znovu stála na vrcholu."

MARCO ODERMATT Highlights 22-23

2042 bodů!!! Tolik letos získal Marco Odermatt v letošním celkovém hodnocení světového poháru mužů. Tímto se zapsal do dějin, protože žádný jiný lyžař tohoto výsledku nedosáhnul. Gratulujeme!

stöckli ski festival engelberg - titlis 2023

Na Stöckli Skifestival, který se konal ve švýcarském středisku Engelberg-Titlis se letos vydalo kolem 2 000 účastníků. Všichni mohli zažít nespočet aktivit, jako výzvu v Obřím slalomu, živou výrobu lyží, Skicross, zajímavé povídání a nezapomenutelná setkání se sportovci ve festivalovém areálu i na sjezdovkách.