SWISS PERFECTION

Naše vášeň je patrná v DNA každé ručně vyrobené lyži. Pokud jde o kvalitu, materiály nebo výkon, nedochází k žádným kompromisům. To vyžaduje hodně pečlivou a detailní práci rukou.

80 LET SILNÉHO KNOW-HOW

Stöckli je švýcarská značka založená truhlářem Josephem Stöckli v roce 1935. Výrobní závod v Malters byl uveden do provozu v roce 1986. Společnost Stöckli Swiss Sports AG prodává každý rok 60 000 párů lyží. S 80 lety odborných znalostí a neustálým zaváděním inovativních nápadů od úspěšných závodních a vývojových oddělení zaručuje Stöckli rozsáhlou kolekci, která uspokojí potřeby každého lyžaře.

oblečení stöckli

Nejlepší kvalita, excelentní zpracování a absolutní komfort - tím se vyznačuje naše nová kolekce oblečení. Pohybovali jsme se mnoho dní v zimním prostředí, ve sněžení a větru, abychom otestovali různé materiály a vyřešily všechny detaily. Proto vám nyní můžeme představit vysoce ceněnou a funkční kolekci, a nabídnout řešení pro každý vkus. Doplnění: Všechny naše výrobky jsou designovány ve Švýcarsku a vyrobeny v Evropě. příjemnou zábavu při objevování nové kolekce lyžařského oblečení Stöckli.

IDENTICKÉ VÝROBNÍ POSTUPY JAKO U LYŽÍ PRO SVĚTOVÝ POHÁR

Závodní lyže Stöckli jsou vyráběny pomocí stejných postupů jako naše maloobchodní lyže. Z tohoto důvodu si každý spotřebitel, který nakupuje v maloobchodě, najde stejné lyže Stöckli, jaké používají Marco Odermatt, Julia Mancuso, Viktoria Rebensburg nebo Fanny Smith. Pokud jde o základní konstrukci, na lyžích se nic neliší!

JAK SPRÁVNĚ PEČOVAT O LYŽE?