SWISS PERFECTION

Naše vášeň je patrná v DNA každé ručně vyrobené lyže. Jakmile jde o kvalitu, materiály nebo výkon, neděláme kompromisy, a to vyžaduje maximálně pečlivou a detailní práci rukou.

80 LET SILNÉHO KNOW-HOW

Stöckli je švýcarská značka založená truhlářem Josephem Stöckli v roce 1935. Výrobní závod v Malters byl uveden do provozu v roce 1986. Společnost Stöckli Swiss Sports AG prodává každý rok 60 000 párů lyží. S 80 lety odborných znalostí a neustálým zaváděním inovativních nápadů od úspěšných závodních a vývojových oddělení zaručuje Stöckli rozsáhlou kolekci, která uspokojí potřeby každého lyžaře.

oblečení stöckli

Nejlepší kvalita, excelentní zpracování a absolutní komfort - tím se vyznačuje naše kolekce oblečení. Abychom naplnili ty nejvyšší standardy pro lyžařské oblečení, využíváme při navrhování  naší kolekce naše bohaté zkušenosti ze závodního lyžování. Naše ergonomické a funkční lyžařské oblečení je navrženo ve Švýcarsku a vyrobeno 100% v Evropě. Charakteristickým rysem lyžařského oblečení Stöckli je design odkazující k aktuální kolekci lyží Stöckli. Příjemnou zábavu při hledání toho pravého outfitu.

IDENTICKÉ VÝROBNÍ POSTUPY JAKO U LYŽÍ PRO SVĚTOVÝ POHÁR

Závodní lyže Stöckli jsou vyráběny pomocí stejných postupů jako naše maloobchodní lyže. Z tohoto důvodu si každý spotřebitel, který nakupuje v maloobchodě, najde stejné lyže Stöckli, jaké používají Marco Odermatt, Julia Mancuso, Viktoria Rebensburg nebo Fanny Smith. Pokud jde o základní konstrukci, na lyžích se nic neliší!

JAK SPRÁVNĚ PEČOVAT O LYŽE?