Racer 1927

#EXPLOREYOURUNIVERSE

RACER 1927

je francouzské dědictví a know-how od roku 1927. Dílna, kde se pojí tradice s technologiemi nabízí neomezené možnosti vytvořit perfektní rukavice pro outdoorové nadšence. Naše rukavice jsou známé svým komfortem, jemností zpracování a koherencí technologií. Již více než 90 let vyvíjí RACER širokou škálu rukavic: Od dětských, přes sportovní lyžařské rukavice, rukavice na snowboard, elegantní après ski modely, až po vysoce technické vyhřívané rukavice.

Svůj ideální pár rukavic si zde najde každý, nehledě na prováděnou aktivitu nebo povětrnostní podmínky. RACER® je připraven uspokojit i ty nejnáročnější požadavky.

VYHŘÍVANÉ PRODUKTY

IWARM® 2.3

Náš nový vyhřívací systém IWARM® 2.3 efektivně reguluje teplotu všude kolem vaší ruky a zajišťuje teplo až ke konečkům vašich prstů. Tato nejmodernější verze se vyznačuje novým inteligentním elektronickým prvkem integrovaným do startovacího tlačítka, který se nyní nachází pouze v jedné rukavici. Druhá rukavice je plně ovládána první rukavicí prostřednictvím Bluetooth.

vyhřívané vesty a objev grafenu

Seznamte se s naším nejnovějším objevem ve světě technologií vytápění: grafen. Integrace grafenu a implementace nových modulů navržených interně našimi důmyslnými designéry nám umožňuje nabídnout ty nejlepší inovace v oboru. Tato technologie je nyní k dispozici ve vyhřívaných vestách District Men a District Women.