LYŽE, DESKA A VÁZÁNÍ - PŘESNĚ DLE VAŠÍ POTŘEBY

Správná lyže je jen jeden prvek, klíčová je také deska a vhodné vázání. Protože: V závislosti na vybraném vázání a desce pocítíte největší rozdíly, pokud jde o výkon. Proto ve společnosti Stöckli nabízíme různá nastavení vázání desek, která zcela splňují vaše individuální preference.

WRT D40

VYROBENO PRO MAXIMÁLNÍ RYCHLOST A NEJVYŠŠÍ STABILITU

Ve Světovém poháru je nejvyšší prioritou výkon. Vázání Salomon WRT Line má působivě hladkou, tichou, stabilní jízdu a maximální zrychlení. K dispozici je řada kombinací desek a vazání.

SRT D20

NAVRŽENO PRO NEJVYŠŠÍ NÁROKY

Vázání Salomon Stöckli Racing Team představuje absolutní sílu, špičkový výkon a neuvěřitelnou lehkost. Podle vašich preferencí jsou k dispozici dvě různé desky s integrovaným systémem Freeflex: SRT Carbon nebo SRT Speed.

VIST D20

rychlost a stabilita

 Výkon, přesnost a funkčnost. Vhodné pro profesionály a nadšence, kteří chtějí lyžovat na maximum svých výkonnostních schopností.

sport & comfort D20

NAVRŽENO PRO VŠESTRANNOST

Sportovní, pohodlné a bezpečné. To je charakteristika vázání Salomon MC 12 a MC 11. S odpovídající deskou toto nastavení nabízí zejména jednu věc: plynulý výkon. Díky vázání MC 12 a desce MC Freeflex je zážitek samozřejmostí. Pokud hledáte menší váhu a vyšší výkon, pak je model vázání MC 11 s deskou MC D20 tou správnou volbou.

MOUNTAIN D30

NAVRŽENO PRO ALLMOUNTAIN

Ať už perfektně upravené sjezdovky nebo zasněžené sjezdovky mimo sjezdovku: S vázáním Salomon XM 13 je výkon v každé situaci na místě. Trochu širší deska XM umožňuje ideální přenos síly u našich lyží All Mountain a Freeride. Výsledkem je dokonalé přizpůsobení vázání - ať už jde o alpské, turistické nebo Grip Walk podrážky.

VIST

ALLMOUNTAIN racing

Deska WCAir75W je širší variantou desky WCAS14PROCF-ST. Díky jejím vlastnostem bude lyže stabilnější ve vyšších rychlostech a umožní agresivnější dynamickou jízdu. 

KIDS

NAVRŽENO PRO BEZPEČÍ A LEHKOST

Vázání Salomon v řadě Kids Line čekají na nejmladší lyžaře dvě zcela nová vázání. Nejnovější vázání jsou působivá díky technologii Grip Walk, snížení hmotnosti desek a vázání o 30%, plus nový systém zarážek, který snižuje úsilí při vstupu o 50%. Díky tomu jsou optimální požadavky na vytváření nezapomenutelných lyžařských dnů i pro ty malé.