VIST-TECH

"Italian high technology"

VIST TECH s.r.o. je italská firma specializující se na výrobu desek a vázání. Firma byla založena v roce 2011 jako odnož společnosti VIST s.r.o. Na trhu působí značka už 20 let. Inovace a dynamika jsou vlastnosti, které ji od ostatních odlišují, a díky kterým vyniká už od prvních vítězství na olympijských hrách v Naganu v roce 1998. Od té doby je značka mezinárodně uznávaná jak mezi ostatními výrobci, tak mezi vrcholovými sportovci. V roce 2003 bylo na trh uvedeno první vázání, které se vyznačovalo sofistikovaným designem a použitím nanejvýše inovativních a technologických materiálů.

FUNKČNÍ A BEZPEČNÉ

Z bezpečnostního hlediska je vázání nejdůležitějším doplňkem lyžařského vybavení. Jeho konstrukce a kombinace kvalitních materiálů zaručuje zvýšenou funkčnost a maximální kvalitu. 

SPEEDLOCK SYSTEM

Díky speciálnímu odepínání, systém umožňuje lyžařovi použít pouze jedno vázání s různými typy lyží. Vázání můžete také snadno transportovat.

INDIVIDUÁLNÍ NASTAVENÍ

Velký výběr barev komponentů. Vytvořte si vázání dle vašich představ.

desky

,,THE ORIGIN OF VIST"

Desky jsou původ značky VIST, které začali vyrábět před 18 lety. Od té doby až dodnes se stali známými po celém světě. 

RUČNĚ VYROBENÉ V ITÁLII

Všechny produkty značky VIST jsou interně koncipovány, navrženy a vyrobeny v Itálii. Rovněž suroviny, komponenty a polotovary pocházejí téměř výlučně od italských výrobců. Tímto způsobem můžeme zaručit kvalitu skutečného italského produktu na vysoké úrovni.