ZIMTSTERN

"Life is a trail. Ride It Your Style."

MADE FOR FRIENDS - Made for good times

Zimtstern je značka původem ze švýcarských hor, která sdílí své jméno s lahodnou skořicovou sušenkou ve tvaru hvězdy (Zimtstern). Co mají společného? Nejlepší ingredience nezávadné k životnímu prostředí, připravované s láskou, osobitý design, trochu exotická chuť a alpský původ. Obojí je ale především stvořené pro přátele.

Chceme, abyste se s našimi produkty bavili v přírodě, mohli si užívat hory a vypadat v nich dobře - ať už na trailu, ve svahu s hlubokým sněhem nebo v kavárně. Tak tomu bylo v začátcích a je tomu tak dodnes.

Oblečení Zimtstern kombinují funkci, kvalitu a udržitelnost s ležérním stylem. Ostatně Zimtstern vyvinul svou MTB řadu pro zábavu z cyklistiky v horách – se vším, co to obnáší. Život je stezka, užijte si jízdu...

design

Zimtstern Design je jednoduchý a účelný, ale s překvapivými, smysluplnými detaily a má ležérní vzhled.

funkce & kvalita

Naše výrobky musí optimálně fungovat i v extrémních podmínkách, proto používáme pouze materiály s nejlepšími technickými vlastnostmi a zpracováváme je tak, abyste se z nich mohli dlouho těšit.

udržitelnost

Nespokojíme se pouze s lepením zelených etiket na naše produkty. Veškerou naši produkci jsme spojili do jednoho výrobního závodu, kde také víme, že je zde nejvyšší kvalita a nejvyšší sociální standardy, které jsou pravidelně kontrolovány a že výroba našich produktů nezatěžuje životní prostředí. Při výběru našich látek dbáme na certifikaci podle ekologických norem.