DĚTI

WRT GS   |   WRT SL   |   GS Team   |   Race Team   |   SX Team   |   Stormrider Team

Co se v mládí naučíš... Ať už mladý závodník, nebo začátečník. Správná výbava dělá radost a z cvičení je nejdnou oblouk. Proto vyrábíme naše neoblíbenější modely i v dětské verzi.

WRT GS FIS

LYŽE NA OBŘÍ SLALOM

Rychlost. Explozivní zrychlení v oblouku. Laser WRT GS FIS chce jen jedno: Být nejrychlejší v obřím slalomu. Nově je použita i v juniorkých délkách Full-Edge-Contact Technology, která umožňuje snadnější zahájení oblouku a představuje delší kontaktní plochu v průběhu oblouku. Přitom je konstrukce a složení optimalozováno pro jednotlivé délky lyží. Prostě "obřačka" pro mladé závodníky.  

WRT SL FIS

LYŽE NA SLALOM

Pro slalomové hvězdy zítřka - Laser WRT SL FIS. Tato juniorská lyže má v krvi stejnou DNA, jako její větší sestra, Laser WRT SL FIS: Maximalní rychlost, nejlepší grip a perfektní agilitu. Nejlepší naměřené časy jsou na denním pořádku. A jde se na to! 

GS TEAM

DĚTSKÁ LYŽE NA OBŘÍ SLALOM

Pro úspěch je nutná kombinace a souhra mnoha faktorů. Lyže GS Team je jedním ze základů úspěchu. Maximalní stabilita a skvělý grip jsou u této lyže ve standartní výbavě. Sandwichová konstrukce zaručuje skvělý výkon, perfektní zrychlení z oblouku a maximální přenos síly. Zde jsou položeny nejlepší základy, jak se z talentu vyvíjí šampion. 

RACE TEAM

DĚTSKÁ LYŽE

Radost! Lyže Race Team byla vyvinuta tak, aby maximálně podpořila zábavu při výuce lyžování. Splňuje všechny požadavky, nabízí rychlost a lehkost. Lehký rocker a vestavěný softflex pomáhají nejjednodušším způsobem dosáhnout pokroku ve výuce lyžování. Tak mohou snadno i nejmenší konkurovat svým dospělým vzorům. 

SX TEAM

DĚTSKÁ LYŽE

Smějící se dětské oči a radostné tváře: Přesně to představuje lyže SX Team. S pomocí lehkého rockeru se učí už ti nejmenší lyžovat s pohádkovou lehkostí. 

STORMRIDER TEAM

JUNIORSKÁ LYŽE NA FREERIDE

S lyží Stormrider Team nestojí prašanovému dobrodružství nic v cestě. Tato lyže s rockerem se skvěle uplatní při prvních výletech do světa zasněžených plání. Nízká hmotnost je zde jen další výhodou. Na sjezdovce jde naopak snadno pocítit kvalitu sandwichové konstrukce. Tak se snadno stane tato lyže pro mladého lyžaře skvělým průvodcem při poznávání všech možností lyžování.