DĚTI

GS Team   |   Race Team   |   SX Team   |   Stormrider Team

PRO HVĚZDY ZÍTŘKA. Jedno, zda začátečník, či pokročilý závodník. To správné vybavení tvoří základ pro zábavu na lyžích v mnoha dalších letech. Proto, aby se výuka ubírala správným směrem, připravila firma Stöckli nejoblíbenější modely lyží i v dětské variantě. 

GS TEAM

DĚTSKÁ LYŽE NA OBŘÍ SLALOM

Děti mají talent, my máme tu správnou lyži - GS Team. Hned od startu splňuje to, co slibujeme: absolutní stabilitu a maximální grip. Umožňuje to především výkonná sendvičová konstrukce a individuální vykrojení lyže. Lyže GS Team zvyšuje srdeční tep mladých závoďáků a dělá z talentů hvězdy budoucnosti.

RACE TEAM

DĚTSKÁ LYŽE

Lyžování má přinášet především radost. A obzvlášť při prvních pokusech. S lyží Race Team jde vše hravě snadno, je velmi tolerantní, podporuje rychlý pokrok a dělá z dětí hrdiny.

SX TEAM

DĚTSKÁ LYŽE

Sen zimního světa zázraků. Lesknoucí se dětské oči a sťastné tváře: Přesně to představuje lyže SX Team. Díky lehkému Rockeru se učí i ti nejmenší lyžovat s hravou lehkostí. Do lyží, připravit, vpřed!

STORMRIDER TEAM

JUNIORSKÁ LYŽE NA FREERIDE

S lyží Stormrider Team nestojí řádění v prašanu nic v cestě. Tato dětské/juniorská lyže, vybavená Rockerem přesvědčí svojí nízkou hmotností na čerstvě zasněžených svazích. Kvalita sendvičové konstrukce těchto lyží se však projevuje zřetelně i na upravených sjezdovkách. Tím je lyže Stormrider Team skvělým průvodcem pro mládež, která chce objevovat mnohostrannost lyžařského sportu.